návrat k aktualitám

Novinka! Symetrická plechová škridlová krytina ESTIMA

Dátum pridania: 16.03.2020

Moderné produkty musia predovšetkým zjednodušovať život zákazníkom. Nie komplikovať, ale odpovedať na ich potreby a očakávania.

Z úcty k inováciám

Moderné produkty musia predovšetkým zjednodušovať život zákazníkom. Nie komplikovať, ale odpovedať na ich potreby a očakávania. V takomto ponímaní inovácií bola navrhnutá plechová škridlová krytina ESTIMA Vznikla z materiálov, ktoré zaručujú kvalitu, bezpečnosť a komfort. Dostupná s rôznymi povrchovými úpravami a v rôznych farbách sa stáva prvým prvkom, ktorý personalizuje stavbu. Slovo kvalita prichádza na myseľ už pri prvom pohľade na ESTIMU. Má dizajn vzbudzujúci úctu a rešpekt.

Plechová škridlová krytina ESTIMA - Blachotrapez

Inovačná technológia

ESTIMA je symetrická plochá plechová škridlová krytina, ktorá má vďaka patentovanému systému bezpečného profilovania (SPS Safe Profiling System) veľmi dobré technické parametre.  Výška pretlačenia je 35 mm, dĺžka modulu 350 mm. Vďaka takejto konštrukcii sú plechové škridlové krytiny veľmi pevné a majú zaujímavý tvar.

Dizajn, ktorý dáva pocit bezpečia

ESTIMA vytvára na povrchu strechy kompaktnú, veľmi dekoratívnu štruktúru, ktorá pripomína sieť – pevnú a zároveň bezpečnú. Vzor je veľmi dobre použiteľný ako na rovných, tak aj na viac komplikovaných strešných konštrukciách. ESTIMA dopĺňa veľa fasádnych riešení, vďaka čomu tvorí jedinečný estetický zážitok.

Moderný spôsob personalizácie domu

Plechová škridlová krytina ESTIMA bola navrhnutá s prihliadnutím na ochranné aj estetické vlastnosti. Krytina je dostupná v mnohých farbách a povrchových úpravách, čo prináša široké možnosti použitia. Bez ohľadu na farbu či štruktúru fasády je ESTIMA prvkom, ktorý odlišuje a doplňuje budovu. 

Dodávatelia, ktorí budia rešpekt

To, čo odlišuje produkty Blachotrapezu, je spolupráca so spoľahlivými medzinárodnými partnermi. Už mnoho rokov dodávajú kompatibilné vstupné materiály a zabezpečujú tak najvyššiu kvalitu a záruku. Podľa výberu povrchovej úpravy udeľuje výrobca na produkt až 60-ročnú záruku.

Škridlová krytina Estima - Blachotrapez

Kvalita zjednodušuje život

Materiály používané na výrobu plechovej škridlovej krytiny ESTIMA zabezpečia trvácnosť a ochranu domu pred vonkajšími atmosférickými vplyvmi, napr. pred dažďom, snehom či vetrom.

Z úcty k inováciám

ESTIMA je ďalším dôvodom, že výrobca z Rabka-Zdrój sa neustále snaží vyhovieť potrebám aj tých najnáročnejších zákazníkov. Dostupnosť v modulovej verzii je zárukou správnej dopravy a ešte pohodlnejšej montáže. Dôsledne vybrané materiály a technológia výroby zabezpečujú bezkonkurenčné podmienky záruky. Systém profilovania a výnimočná pevnosť modulov sa prenášajú na dokonalú prácu strechy v akýchkoľvek atmosférických podmienkach. Výnimočný, hustý, skoro okrasný vzor sľubuje nezabudnuteľný výsledok, ktorý dlho zostane v pamäti dodávateľa, zákazníka aj susedov.

 

 

Overiť podrobnosti o produkte:

Komentáre