Blachotrapez
Náš prístup

Šport, vzdelanie, konkurencieschopnosť na trhu práce

Podľa správy „Zodpovedný biznis v Poľsku. Osvedčené postupy“, firmy v Poľsku sa najčastejšie prikláňajú k podpore dobrej kvality vzdelania, zdravia a života a tiež konkurencieschopnosti na trhu práce.

Konanie firmy Blachotrapez nie je v tejto oblasti výnimkou.

Dôležitou časťou sú činnosti v oblasti profesijného vzdelávania.

Klampiarske triedy, školenia a stretnutia s mládežou a učiteľmi, pracovné stáže, sponzoring Majstrovstiev sveta a Poľských mladých klampiarov – cieľom všetkých týchto projektov je presvedčiť mladé pokolenie, že klampiarsky odbor má budúcnosť a je vyhľadávaný na trhu práce.

Naša podpora bola ocenená titulom „Zamestnávateľ priateľský k vzdelávaniu“ a „Dobrý zamestnávateľ“, ktoré sa udeľujú Národným poľským programom pre lídrov sociálnej zodpovednosti organizovaným redakciou Fórum Biznisu.

Aj keď je firma v súčasnosti najznámejšia ako sponzor Poľskej reprezentácie vo futbale a v skokoch na lyžiach a tiež ako partner Kamila Glika, angažuje sa aj v mnohých lokálnych projektoch.

Sponzorujeme tiež lokálny hokejový tím Podhale Nowy Targ. Podporu dostávajú tiež mladé talenty – mladíci z Futbalovej akadémie Wierchy Rabka a volejbalistky SMS Dalin Myslenice.