Dni Klampiara 2024

Rodinný festival klampiarskeho remesla v Havlíčkovom Brode

2. ročník rodinného festivalu Blachotrapez Dni Klampiara 2024 prebehne 23.-24. augusta 2024 na Havlíčkovom námestí v Havlíčkovom Brode. Víkend plný klampiarskych súťaží o krásne a hodnotné ceny, zaujímavý program a aktivity pre celú rodinu a tiež skvelej muziky a dobrej nálady.

Piatkový program odštartuje vo veľkom štýle LeMans a rozdelením tímov na jednotlivé stanovištia. Deň bude pokračovať ukážkou klampiarskych schopností súťažiacich majstrov o neformálny titul Blachotrapez Klampiar roka 2024 a tiež o hlavnú cenu v podobe nového dodávkového vozidla Renault Express Van! Cenou za druhé miesto je Klampiarska ohýbačka MAAD ZG-2000/0.7 a tretie miesto Sadu AKU náradia značky HIKOKI. Klampiarske súťaže budú prepojené s vedomostným kvízom s Dakeou, kde si tímy môžu odniesť ďalšie zaujímavé ceny.

Celý deň bude spojený s detskými atrakciami. Večerný program bude zakončený koncertami lokálnych kapiel: Díra ve Tmě a Karel na nákupech.

Druhý festivalový deň bude spojený so skvelou viac žánrovou hudbou, kde si svoju kapelu a svoj štýl vyberie naozaj každý. Od 14:00 hodiny štartuje hudobná produkcia so skvelou škálou kapiel: Voxel, Wohnout, Sto zvířat, Protheus, Paulie Garand.

Usporiadateľom akcie je spoločnosť Blachotrapez s r. o. Pre prihlásenie do súťaže je nutné sa oboznámiť s podrobnými pravidlami, vyplniť registračný formulár a odoslať súťažné fotografie a to do 30. júna 2024.

Registračný formulár Dni Klampiara 2024