Dni Klampiara 2024

Blachotrapez – festival Dni Klampiara 2024 – zábava pre celú rodinu

Predposledný augustový víkend sa bude niesť v rytme festivalu klampiarskeho umenia, skvelej zábavy pre celú rodinu a výbornej hudby. Blachotrapez Dni Klampiara 2024 na Havlíčkovom námestí v Havlíčkovom Brode v Českej republike.

Stretnutie najlepších klampiarov z Čiech aj Slovenska. 12 súťažiacich dvojíc sa stretne v piatkovej súťaži o titul Blachotrapez Klampiar roka 2024 o množstvo hodnotných cien. Počas celej doby piatkového programu bude pre širokú verejnosť pripravený sprievodný program, ktorý obsahuje skákacie hrady, maľovanie na tvár, cukrovú vatu a mnoho ďalšieho. Na záver náročného dňa rozozvučia námestie lokálne kapely KAREL NA NÁKUPECH a DÍRA VE TMĚ.

Sobotný Blachotrapez festival! V sobotu 24.8.2024 od 14:00 hodín, kde sa na veľkom pódiu postupne predstavia kapely VOXEL, nasledovať bude VOHNOUT, STO ZVÍŘAT, PROTHEUS a večerný program uzavrie PAULIE GARAND LIVEBAND. Festival je určený pre celé rodiny a je prístupný celkom ZADARMO.

Mám veľkú radosť, že sa nám z nášho prvého ročníka podarí vytvoriť festival s tradíciou a môžeme touto cestou vrátiť všetkým našim zákazníkom a širokej verejnosti ich priazeň. Zábava pre celú rodinu, túto vetu si stále spájam s naším mottom: Strechy mnohých generácií. Preto by som tiež rád na náš festival pozval nielen našich zákazníkov, partnerov, zamestnancov, ale tiež celé rodiny z Havlíčkovho Brodu a okolia.“ Slová a srdečné pozvanie od Rafala Stolarczyka, konateľa spoločnosti Blachotrapez. 

Klampiarske súťaže sú neoddeliteľnou súčasťou celého festivalu, v tomto ročníku bude súperiť 12 tých najlepších tímov z Českej a Slovenskej republiky. Disciplíny budú zamerané na presnosť, rýchlosť, komplexnosť a estetiku. Osobná minidodávka Renault, to je hlavná cena pre víťazný tím, týmto sa tento ročník stáva naozaj prestížnou záležitosťou. Blachotrapez myslí na všetkých, a preto žiaden z účastníkov neodíde na prázdno.

Po vyhlásení  víťazov a predania cien bude nasledovať kultúrny program, kde nám svoje piesne budú interpretovať kapely KAREL NA NÁKUPECH (18:30) po ktorom bude nasledovať DÍRA VE TMĚ (20:00).

Sobotný festivalový deň prinesie pestrý hudobný zážitok pre každého! Program otvorí kapela VOXEL (14:00),ďalej rozozvučia celé námestie bratia Homolovci s kapelou WOHNOUT (15:45), nasledovať bude repertoár skupín STO ZVÍŘAT (17:30), PROTHEUS (19:15) a ako poslední sa nám predstaví PAULIE GARAND LIVEBAND (21:00).

Srdečne pozývame každého z Vás na úžasný víkend plný zábavy pre celú rodinu!