Blachomania

Zbystrite pozornosť, je tu Blachomania 2021!

Slováci sú súťaživý národ a už veľakrát svetu dokázali, že zvládnu zdolať aj nedosiahnuteľné a urobiť aj nemožné. Každá výzva je pre nich spôsobom, ako poraziť samých seba, pretože súťaže jednoducho milujú. Tak teda zbystrite pozornosť, je tu ponuka, ktorá sa neodmieta. Je tu Blachomania 2021!

Pre koho?

Ak patríte do skupiny podnikajúcich fyzických či právnických osôb alebo do skupiny iných organizačných zložiek podnikajúcich v predaji strešných krytín a doplnkov súvisiacich s portfóliom spoločnosti Blachotrapez, táto výzva je smerovaná práve vám. Všetci, ktorí predávate produkty Blachotrapez, máte teraz jedinečnú možnosť zapojiť sa do výzvy, ktorá nepozná porazených.

Ako?

Pravidlá sú jednoduché a v čase veľkého stavebného boomu bude cesta k cieľu jednoduchšia, ako by sa mohlo zdať. Stačí, ak v období od 1.4.2021 – 30.11.2021 dosiahnete za nákup všetkých produktov spoločnosti Blachotrapez obrat najmenej 70 000,- eur bez DPH vrátane obratu minimálne 10 000,- eur bez DPH za nákup žľabových systémov KROP, a ste v hre! Súťaží sa v dvoch kategóriách, pričom každý účastník môže vyhrať len v jednej kategórii. Kategória A ponúka výhru 13 účastníkom a cieľom je dosiahnuť čo najvyšší celkový obrat s podmienkou dosiahnutia jeho minimálnej výšky. Kategória B svoje výhry ponúka 7 účastníkom súťaže a je zameraná okrem výšky celkového nákupu v minimálnych hodnotách za najvyšší obrat nákupu práve spomínaných žľabových systémov značky KROP. Ak teda spolupracujete so spoločnosťou Blachotrapez, nakupujte, predávajte a vyhrávajte!

Blachomania - fotka výherného hotela Catalonia Bavaro Beach & Golf Resort v Dominikánskej republike

Cieľ cesty – Dominikánska republika

Dominikánska republika je perlou Karibiku a patrí k vyhľadávaným exotickým dovolenkovým destináciám. Dlhé piesočné pláže sa prelínajú so zelenou oázou tropickej flóry a pohostinnosť obyvateľov vám nedovolí ani na chvíľu sa oddať všedným myšlienkam. Pobyt v 5* luxusnom hoteli Catalonia Bavaro Beach & Golf Resort  vás vyvedie z reality bežného dňa a vďaka svojim all inclusive službám a dokonale upraveným golfovým trávnikom môže byť práve táto dovolenka jednou z tých, na ktoré sa nezabúda.

Táto ťažká a udalosťami skúšaná doba poznačila životy a podnikanie všetkých nás. Niekto to ustál lepšie a niekto bojuje a nejaký čas ešte bojovať bude. Blachomania nie je len motiváciou, ako zvýšiť prosperitu vášho a nášho podnikania. Je to bonus za to, že sa nevzdávate a že napriek všetkému máte chuť a silu zdolávať méty, ktoré podnikanie so sebou prináša. Držíme palce všetkým, ktorí aj napriek čiernym mrakom vidia svetlo na konci tunela.

Pláž na Dominikánskej republike - výhra v súťaži Blachomania 2021 - blachotrapez.sk