Blachomania

Zbystrite pozornosť, je tu Blachomania 2022!

Slováci sú súťaživý národ a už veľakrát svetu dokázali, že zvládnu zdolať aj nedosiahnuteľné a urobiť aj nemožné. Každá výzva je pre nich spôsobom, ako poraziť samých seba, pretože súťaže jednoducho milujú. Tak teda zbystrite pozornosť, je tu ponuka, ktorá sa neodmieta. Je tu Blachomania 2022!

Pre koho?

Ak patríte do skupiny podnikajúcich fyzických či právnických osôb alebo do skupiny iných organizačných zložiek podnikajúcich v predaji strešných krytín a doplnkov súvisiacich s portfóliom spoločnosti Blachotrapez, táto výzva je smerovaná práve vám. Všetci, ktorí predávate produkty Blachotrapez, máte teraz jedinečnú možnosť zapojiť sa do výzvy, ktorá nepozná porazených.

Ako?
Pravidlá sú jednoduché a v čase veľkého stavebného boomu bude cesta k cieľu jednoduchšia, ako by sa mohlo zdať. Stačí, ak v období od 16.3.2022 – 30.11.2022 dosiahnete za nákup všetkých produktov spoločnosti Blachotrapez obrat najmenej 120 000,- eur bez DPH vrátane obratu minimálne 16 000,- eur bez DPH za nákup odkvapových systémov KROP, a ste v hre! Súťaží sa v dvoch kategóriách, pričom každý účastník môže vyhrať len v jednej kategórii.


Zvýšili sme počet výhercov!

Kategória A - ponúka výhru 13 účastníkom a cieľom je dosiahnuť čo najvyšší celkový obrat s podmienkou dosiahnutia požadovanej výšky obratu.

Celkovo až 20 osôb.

Pre účastníkov umiestnených na 1.-7. mieste, ktorí dosiahnu najvyšší celkový obrat, bude výhrou pobyt pre dve osoby.

Pre účastníkov umiestnených na 8.-13. mieste, ktorí dosiahnu najvyšší obrat, bude výhrou pobyt pre jednu osobu.

 

Kategória B svoje výhry ponúka 10 účastníkom za najvyšší nákup odkvapových systémov značky KROP pri splnení požadovanej výšky obratu.

Celkovo až 14 osôb.

Pre účastníkov umiestnených na 1.-4. mieste, ktorí dosiahnu najvyšší obrat za nákup odkvapových systémov KROP, bude výhrou pobyt pre dve osoby.

Pre účastníkov umiestnených na 5.-10. mieste, ktorí dosiahnu najvyšší obrat za nákup odkvapových systémov KROP, bude výhrou pobyt pre jednu osobu.

 Ak teda spolupracujete so spoločnosťou Blachotrapez, nakupujte, predávajte a vyhrávajte!

Cieľ cesty – Mexiko

Mexiko patrí k vyhľadávaným dovolenkovým destináciám. Dlhé piesočné pláže sa prelínajú so zelenou oázou tropickej flóry a pohostinnosť obyvateľov vám nedovolí ani na chvíľu sa oddať všedným myšlienkam. Pobyt v úžasnom prostredí  mexických pláží vás vyvedie z reality bežného dňa a vďaka svojim hotelovým službám môže byť práve táto dovolenka jednou z tých, na ktoré sa nezabúda.

Táto ťažká a udalosťami skúšaná doba poznačila životy a podnikanie všetkých nás. Niekto to ustál lepšie a niekto bojuje a nejaký čas ešte bojovať bude. Blachomania nie je len motiváciou, ako zvýšiť prosperitu vášho a nášho podnikania. Je to bonus za to, že sa nevzdávate a že napriek všetkému máte chuť a silu zdolávať méty, ktoré podnikanie so sebou prináša. Držíme palce všetkým, ktorí aj napriek čiernym mrakom vidia svetlo na konci tunela.