Blachotrapez – strechy mnohých generácií

Relacje międzyludzkie są ponadczasowymi wartościami

Medziľudské vzťahy sú nadčasovou hodnotou odolnou voči vplyvu času.

Preto sú pre nás tak dôležité rodiny na Slovensku a na celom svete a tvorenie pre ne bezpečných a pekných strešných krytín. Pretože okrem lásky a starostlivosti v rodine je tiež dôležité zabezpečiť rodine spoľahlivú a odolnú strechu nad hlavou.

Ambasador marki Kamil Glik

„Strechy mnohých generácií“ – toto heslo je tiež veľmi blízke ambasádorovi našej značky – Kamilovi Glikovi, vedúcemu obrancovi poľskej reprezentácie a futbalistovi AS Monaco. Veľmi si cení teplo domova a nevie si predstaviť svet, v ktorom by nedával maximum svojim najbližším. Okrem rodinných hodnôt sme vybrali Kamila Glika za nášho ambasádora pre jeho silnú povahu, odhodlanie a vytrvalosť pri dosahovaní cieľa – tieto hodnoty sú tiež veľmi dôležité pre našu firmu.

historia Blachotrapez

Blachotrapez je firmou s dlhou rodinnou tradíciou, ktorej korene siahajú do roku 1969, kedy Jan a Teresa Luberdovi založili v regióne Podhale malú klampiarsku firmu.

Manželia Luberdovi dokonale ovládali svoju profesiu a vďaka nadčasovým hodnotám, goralskej húževnatosti, vytrvalosti a neustálemu smerovaniu k dokonalosti rozvinuli svoju firmu na úroveň, o ktorej kedysi ani nesnívali.

Janosik - styl góralski

Dnes aj naďalej dávame zo seba všetko, aby sme rodinám na Slovensku, ako aj vo svete zabezpečili pekné a spoľahlivé strechy, ktoré sú vyvrcholením sna o vlastnom dome.

Spájame naše bohaté skúsenosti a svedomitosť s obrovskou vášňou a túžbou po neustálom rozvoji, vďaka čomu môžeme udávať nové štandardy v odvetví. Veľa rokov spolupracujeme s najväčšími svetovými výrobcami vstupných materiálov, vďaka čomu môžeme ponúknuť našim zákazníkom oceľ najvyššej kvality.

thyssenkrupp
tata steel
siedziba thyssenkrupp

Najvyšší štandard bezpečnosti a ochrany strechy zabezpečuje unikátna vrstva Pladur®Wrinkle Mat Plus, patentovaná medzinárodným koncernom Thyssenkrupp.

Vďaka tejto unikátnej technológii môžu rodiny na Slovensku, ako aj vo svete získať prémiovú verziu strešnej krytiny – ako v škridlovej krytine, strešných paneloch, tak aj v trapézovej krytine. Zušľachtený povrch materiálu a moderný strojový park dovoľuje získať produkt so 60-ročnou písomnou zárukou, ktorá je potvrdená certifikátom. Strecha Vášho domu môže byť spoľahlivá a bezchybná minimálne polstoročie!

Zaufanie naszych klientów

Základnou hodnotou, ktorá sa nemení mnoho rokov, je dôvera našich zákazníkov.

Chceme pre Vás tvoriť spoľahlivé a pekné strechy, ktoré budú splnením snov o vlastnom mieste na zemi a zaručia bezpečné miesto pre Vašu rodinu po celé generácie.