Majstri pod strechou 2024

Víkend s Blachotrapez pre našich majstrov klampiarov a ich manželky!

Milí klampiari a strechári,

s radosťou vám oznamujeme úžasnú príležitosť zúčastniť sa na našej exkluzívnej súťaži "Majstri pod strechou"!

Získajte možnosť spoznať ľudí z našej spoločnosti v uvoľnenej atmosfére v luxusnom Hoteli Partizán, kde sa môžete podeliť o svoje skúsenosti a inšpirácie a tiež zažiť množstvo zážitkov s Blachotrapez počas tohto nezabudnuteľného víkendu!

Ak ste klampiar alebo strechár, so živnostenským oprávnením a zároveň váš obrat dosahuje minimálne 50 000 eur (bez DPH), máme pre vás úžasnú možnosť získať vstup na luxusný pobyt s nami v hoteli Partizán so zaujímavým programom! 

Navyše, tento pobyt si môžete vychutnať spolu so svojou partnerkou alebo manželkou, pretože veríme, že rodinná podpora je neoceniteľná. :)

 

Ako sa zúčastniť? 

Je to jednoduché! Stačí sa zaregistrovať pomocou nášho registračného formulára a splniť kritériá uvedené v súťažných pravidlách. Potom budete zaradení do žrebovania o túto úžasnú príležitosť! Súťaž prebieha od 13.3.- 30.9.2024 na území Slovenska.

Tešíme sa na vašu účasť a na to, že spolu s vami oslávime váš úspech!

Tím Blachotrapez.

Usporiadateľom akcie je spoločnosť Blachotrapez s r. o. Pre prihlásenie do súťaže je nutné sa oboznámiť s podrobnými pravidlami, vyplniť registračný formulár a získať  potrebný obrat a to do 30.9.2024!

Registračný formulár Majstri pod strechou 2024