návrat k aktualitám

Nová Talia je už dostupná v ponuke Blachotrapezu

Dátum pridania: 17.01.2018

Nová verzia TALIE s pretlačením 35 mm má ešte viac zvýraznenú výnimočne úzku a elegantnú formu. Vyššia výška pretlačenia plechovej škridly 35 mm jej dodáva výrazný tvar, vďaka čomu vyzerá dokonale na veľkých aj malých strešných povrchoch. Tieto vizuálne prednosti dávajú investorom široké možnosti pri vytváraní vzhľadu strešného povrchu. TALIA 35 mm je dostupná aj s odolnou povrchovou úpravou Pladur®Wrinkle Mat Plus s hrúbkou 50 mikrónov, so zvýšeným obsahom zinku a horčíka. Jej vysoké kvalitatívne parametre potvrdzuje certifikát a písomná 50-ročná záruka výrobcu. TALIU si môžete vybrať zatiaľ vo všetkých povrchových úpravách dostupných vo firme BLACHOTRAPEZ, podľa individuálnych preferencií. 
 
Použitie vyššieho pretlačenia plechovej škridly znamená nielen vizuálny efekt, ale aj zvýšenie tuhosti produktu. Vďaka tomu je TALIA 35 mm ešte viac trvácna a odolná proti zaťaženiu, napr. snehom zostávajúcim na streche. Výška pretlačenia plechovej škridly 35 mm zmenšuje tiež riziko deformácie plechovej škridlovej krytiny, napr. v priebehu dopravy panelov na strechu a pri montáži. Produkt zabezpečuje široké pokrytie a vysokú tesnosť. Veľká plocha medzi najvyššími stupňami pretlačenia vplýva na lepšie odvádzanie vody a snehu z povrchu strechy, čo zaručuje výbornú ochranu strechy, a tým aj vysoký komfort používateľa.
 
TALIA 35 mm je výnimočne pevná, vďaka čomu montážne práce prebiehajú ľahko a efektívne. TALIA 35 mm je symetrická, preto je možné ju montovať z obidvoch strán. Na druhú stranu možnosť modulového rezania prináša veľa výhod, napr. možnosť montáže s previazaním, a tým minimalizovanie odpadov pri montáži.
 

PROFIL TALIA

Komentáre