návrat k aktualitám

Premiéra nového programu Blachotrapez na Stretnutí s majstrom

Dátum pridania: 25.06.2019

V júni v rámci cyklu Stretnutie s majstrom v krakovskej pobočke Združenia poľských architektov sa konala prvá prezentácia programu Expert strechy. Táto iniciatíva firmy Blachotrapez je určená pre architektov a projektantov. Pobočka SARP Kraków je prvým partnerom nového programu. 

Expert strechy je programom pre podporu architektov a projektantov, ktorí pracujú samostatne alebo sú zamestnaní vo firmách. Ponúkame pohodlný prístup k súborom potrebným pre navrhovanie a k ponuke Blachotrapez. Táto zmluva zabezpečuje reálnu podporu v rozvoji podnikania, okrem iného aj spoločné propagačné a marketingové činnosti alebo systém odmien. Starostlivosť špecializovaných poradcov vo viac ako 150 pobočkách v celom Poľsku zaručuje prístup k odporúčaniam expertov pri výbere produktu a technológie. Navyše predstavitelia Blachotrapez sú partnermi pri kontakte s koncovým aj biznisovým zákazníkom.

- To sú ešte len prvé kroky, ale nová iniciatíva Blachotrapezu už získala náklonnosť dôležitého partnera, akým je pobočka SARP v Krakowe. Dúfame, že iné pobočky sa budú podobne zaujímať o projekt – hovoril na stretnutí s majstrom Robert Pierzchała, manažér oddelenia investičného predaja – mnohoročné skúsenosti v práci s klampiarmi a podpora rozvoja odvetvia nám umožnili zhromaždiť veľa informácií. Dnes sme predstavili krakovským architektom a projektantom nový nástroj pre podporu. A tým nekončíme. Dúfame, že aj s touto skupinou vybudujeme rovnako silné vzťahy, ako s koncovými zákazníkmi a profesionálnymi klampiarmi. 

Prezentácia programu Expert Strechy prebehla v rámci cyklu Stretnutie s majstrom, ktorého hosťom bola Barbara Grąbczewska a Oskar Grąbczewski, spoluzakladatelia katowickej spoločnosti OVO Grąbczewscy Architekci, autori okrem iného Múzea ohňa v Żorach, ktoré bolo nominované na európske Ocenenie im. Miesa van der Rohe v roku 2017. 


Prihlásenie sa do programu Expert strechy a viac informácii je možné nájsť v záložke: www.blachotrapez.eu/expert-strechy

Komentáre