návrat k aktualitám

Odkvapové systémy KROP ocenené zlatou medailou MTP za inovatívnosť

Dátum pridania: 20.12.2019

Odkvapové systémy KROP PVC a OCEĽ boli ocenené zlatou medailou MTP. Ocenený produkt vznikol vďaka použitiu najmodernejších technológií. Bol vytvorený v spolupráci s klampiarmi a predovšetkým pre klampiarov.

Ocenenie expertov 

Do súťaže o zlatú medailu Medzinárodného veľtrhu v Poznani MTP je prihlásených každý rok skoro 500 výrobkov. Ocenenie ale môžu získať iba tí výrobcovia, ktorých ponuka spĺňa dlhý zoznam rôznych kritérií. Tento rok rozhodnutie urobil tím expertov súťažnej poroty pod vedením prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka z Politechniki Poznańskiej. V jeho tíme boli vynikajúci špecialisti, ktorí reprezentovali rôzne odbory hospodárskeho života. Ocenili produkty moderné, inovatívne a vyrobené s použitím najmodernejších technológií.

Zlatá medaila za inovatívnosť vytvorená s klampiarmi a pre klampiarov

Skupina Blachotrapez vytvorila najmodernejší strojový park v Poľsku, kde sú vyrábané oceľové a PVC odkvapy podľa vlastného štandardu s použitím plnej automatizácie. Na druhú stranu mnohoročná spolupráca s klampiarmi umožnila navrhnúť produkt, ktorý okrem vysokej tesnosti, trvácnosti a správneho odvodu dažďovej vody ponúka predovšetkým intuitívnu montáž. Vďaka tomu sa na európsky trh dostal inovatívny produkt, čo sa týka kvality, ale aj ochrany životného prostredia. Odkvapové systémy KROP PVC sú vyrobené výhradne z ekologických materiálov s prímesou zinkovo-vápenných stabilizátorov. KROP OCEĽ je vyrobený z ľahkej ocele, ktorá je pokrytá zinkovou vrstvou, a je prispôsobená na obrábanie aj pri teplotách nižších než -15 °C.

 

Komentáre