návrat k aktualitám

Novinka! Záruka až do 60 rokov a nový materiál ALUMÍNIUM!

Dátum pridania: 18.02.2020

Ľahký, odolný, trvácny – ideálny na strechy

Alumínium nórskej huty HYDRO v ponuke BLACHOTRAPEZ

Skupina Blachotrapez začala strategickú spoluprácu s nórskou hutou Hydro Aluminium. Niektoré modely ponúkané firmou, ako napr. plechová škridlová krytina, strešné panely a trapézový plech, sú už dostupné v dvoch verziách – STUCCO a MAT. Výrobky z materiálu huty Hydro majú písomnú záruku 60 rokov. Zároveň firma predlžuje záruku na 6 povrchových úprav triedy PREMIUM.

Alumínium s novými povrchovými úpravami

STUCCO má zaujímavú štruktúru, ktorá vzhľadom pripomína kôru pomaranča. Jej výnimočnou vlastnosťou je schopnosť tlmenia. Na druhej strane povrchová úprava – MAT hrubozrnná s pórovitou štruktúrou – je výnimočne odolná proti poškriabaniu. Dokonale sa hodí pre potreby súčasného stavebníctva, kde sa pocit hĺbky vďaka matnej povrchovej úprave spája s vysokými technickými výhodami, odolnosťou proti nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oba vzory sú zaujímavým doplnením bohatej ponuky, ktorá už obsahuje napríklad imitáciu dreveného šindľu či ľadových výkvetov.

Trikrát ľahšia od ocele

Pokrytie strechy realizované z alumínia umožňuje ušetriť na nákladoch na stavbu a materiáli. Vďaka svojej váhe sa výborne hodí na realizáciu ľahkých strešných konštrukcií. Zaujímavé je, že alumínium ma dvojitú výhodu – je nielen ľahké a plastické, ale aj trvácne. Strechy pokryté alumíniovou krytinou sa ideálne hodia do každých atmosférických podmienok.

Prírodná rekonštrukcia

Nami použitá alumíniová zliatina obsahuje unikátny ochranný mechanizmus – rezaný povrch sa pri reakcii s kyslíkom automaticky pokrýva tenkou pasivačnou vrstvou, čo zabraňuje ďalšej oxidácii. Alumínium je plne ekologický materiál – môže byť 100 % recyklovateľný a v priebehu tohto procesu nestratí svoje prvotné vlastnosti.

Zvyšujeme záruku!

Vďaka mnohoročným výskumom, investíciám do moderných technologických liniek a vylepšovaniu ponuky produktov bola navýšená záruka pre väčšinu nám dodávaných vstupných materiálov. Navýšenie záruky na produkty triedy PREMIUM je tiež vďaka dôslednému úsiliu o dokonalosť. Mnoho rokov sa firma Blachotrapez odlišuje vysokou kvalitou svojich produktov. Dosiahli sme ju vďaka modernému výskumu a technologickým riešeniam. Tým naši zákazníci získajú strešné a fasádne systémy, ktoré sa vyznačujú neobvyklou trvácnosťou a odolnosťou až do 60 rokov!

Nowe okresy gwarancyjne obejmują następujące powłoki:

  • Pladur Wrinkle Mat Plus - 60 lat
  • Pladur Relief IceCrystal - 55 lat
  • Pladur Relief Texture Wood - 55 lat
  • Superior HB - 55 lat
  • Pladur Wrinkle Mat -45 lat
  • Poliester MAT AM - 25 lat

Kde kúpite naše výrobky?

Prejdite do záložky „Predajná sieť “ pre presnejšie vyhľadanie na mape.

Komentáre