návrat k aktualitám

Najväčší počet povrchových úprav so zárukou nad 35 rokov!

Dátum pridania: 01.08.2018
Blachotrapez je lídrom odvetvia, ktorý má ako jediný na poľskom trhu najväčší počet povrchových úprav so zárukou nad 35 rokov. 
 
Už teraz má každý zákazník kupujúci produkty firmy Blachotrapez na výber až 6 povrchov s písomnou zárukou prekračujúcou 35 rokov. Toto je odpoveď na potreby zákazníkov a dôsledná realizácia stratégie rozvoja produktov a tiež unikátnosť na domácom trhu, pretože povrchy s vyššou zárukou majú unikátne a patentované zloženie v rámci Európy.
- Chceme ešte viac pomáhať zákazníkom v čase jasne definovaných potrieb a konkrétnych očakávaní. Väčšina firiem stále meria kvalitu produktov cenou. Ja sa však prikláňam ku koncepcii vyslovenej Jeffom Bezosom – viac ma zaujíma ten, kto môže dodať lepšie skúsenosti pre zákazníka než ten, kto ponúka nižšie ceny aj keby o 5 %. My práve toto uskutočňujeme pod dohľadom našich zákazníkov. Predlžujeme ich skúsenosti na dlhé roky, zaručujúc spoľahlivosť, nové možnosti našich produktov a rozvíjajúc doteraz existujúce – hovorí Rafał Michalski, predseda predstavenstva Blachotrapez.

 

Bezprostredný vplyv na zvýšenie záruky má stále rozširovaný a zdokonaľovaný systém SPS – Safe Profiling System, čiže Systém bezpečného profilovania, ktorý zaručuje zvýšené parametre odolnosti a kvality. Spočíva v lisovaní suroviny v optimálnych klimatických podmienkach, ktoré nie sú závislé na okolitom prostredí. Vďaka tomuto procesu dochádza k plastifikácii povrchovej úpravy, čím sa dodatočne získava zvýšená trvanlivosť vstupného materiálu. SPS je plne autorským systémom, celkovo unikátnym a potvrdeným Patentovým úradom Poľskej republiky vystavením patentu pre túto technológiu.

Navýšenie záručnej doby sa vzťahuje nielen na povrchy triedy premium, vďaka čomu sa o výnimočných vlastnostiach presvedčia všetci zákazníci, bez ohľadu na svoj finančný rozpočet.

Viac informácií je dostupných v parametroch produktu aktuálnej predajnej ponuky, ktorá je dostupná na našej oficiálnej internetovej stránke a v autorizovaných predajniach na území celého Poľska.
 
       Zaručená kvalita:
  • Pladur®Relief iceCrystal – z 35 na 45 rokov
  • Pladur®Relief Wood – z 35 na 45 rokov
  • Superior HB – z 30 na 45 rokov
  • Pladur®Wrinkle Mat – do 35 rokov
  • Pladur®Wrinkle Mat Plus – 50 rokov
  • Colorcoat HPS 200 Ultra® – 40 rokov

 

 

 

Komentáre