návrat k aktualitám

KROP začína s výrobou!

Dátum pridania: 01.10.2019

NOVÝ ŠTANDARD NA TRHU: Výrobný závod KROP začína výrobu!

Včera investičná skupina Blachotrapez začala novú kapitolu svojej histórie – odkvapové systémy KROP sú dostupné vo firemnej predajnej sieti a u zahraničných distribútorov a od decembra aj vo vnútornej distribučnej sieti. V prvom rade na trh prišiel systém KROP PVC a chvíľu po ňom, ešte v tom istom roku KROP OCEĽ.

Očakávaný moment

Skoro tri roky koncepčných prác, niekoľko miliónov zł vkladu do výstavby novej haly, početné výskumy a testy kvality, týždne sledovania najdrobnejších chýb a hodiny zdokonaľovania riešení, konzultácie s expertmi a búrlivé debaty celého projektového tímu. Najťažší čas – čas prípravy – máme už za sebou. V septembri začala v novej hale výroba systémov KROP.

Prekvapenie na päťdesiate narodeniny

Hala otvorená v Polance Myślenicach má rozlohu 4 200 m2. Továreň disponuje najmodernejšími typmi strojov a zariadení, ktoré tvoria plne zautomatizovanú výrobnú linku pre odkvapové systémy PVC a OCEĽ. Plná automatizácia nám umožnila implementovať jedinečné riešenia zvyšujúce tesnosť a pohodlie pri montáži – je výnimočná, pretože bola ponúkaná klampiarmi spolupracujúcimi s expertmi skupiny Blachotrapez. Stručne povedané, líder plechových strešných krytín sa tesne pred 50-ročným jubileom rozhodol získať nový segment s originálnym riešením.

Tento projekt vyžadoval niekoľkoročné zaangažovanie pracovníkov celej investičnej skupiny Blachotrapez, preto sú naše očakávania jeho efektívnosti proporcionálne vysoké. Odovzdávame do rúk zákazníkov a našich partnerov dva moderné komplexné systémy, pretože neveríme v polovičné riešenia. Investovali sme do kvality výroby a zo skúseností vieme, že toto rozhodnutie prinesie potrebnú návratnosť. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k zrodeniu systému KROP – navždy sa zapíšu do histórie firmy – povedal predseda predstavenstva Blachotrapez Sp. z o.o., Rafał Michalski.

Prečítajte si viac o odkvapových systémoch KROP – navštívte stránku www.kropsystem.eu. Spoznajte najdôležitejšie výhody riešenia, pozrite si jednotlivé prvky a presvedčte sa, ako vyzerá nový štandard na trhu.

Komentáre