návrat k aktualitám

Dlhšia záruka na povrchovú úpravu Poliester Standard MAT z huty MARCEGAGLIA

Dátum pridania: 28.02.2019

Neustále investície do automatizácie výroby a mnohoročná spolupráca s poprednými výrobcami vstupných materiálov sú prvkami, vďaka ktorým môžeme rozširovať záruku na našu ponuku. V auguste to bolo až šesť povrchových úprav s písomnou zárukou na min. 35 rokov, z toho tri so 45-ročnou zárukou. V januári získal Zinkomag 10-ročnú záruku. K tejto skupine teraz bude patriť aj povrchová úprava Poliester Standard MAT so zárukou zvýšenou do 15 rokov.

Vo výrobe povrchovej úpravy Poliester Standard MAT je použitá technológia, ktorá využíva modifikované polyesterové alebo polyamidové živice. Zabezpečujú elastickosť spojenú s vysokou tvrdosťou. Vďaka tomu sa materiál výborne hodí na výrobu plechových strešných a fasádnych krytín. Oceľ je valcovaná za studena a obojstranne zinkovaná žiarovým zinkovaním antikoróznou ochrannou vrstvou a vrstvou podkladovej a dekoratívnej farby. Tvoria spolu vrstvu 35 µm organického zabezpečenia. Povrchová úprava je dostupná v širokej palete farieb. 


Povrchová úprava Poliester Standard MAT je dodávaná popredným partnerom firmy Blachotrapez – talianskou priemyselnou skupinou MARCEGAGLIA, ktorá je poprednou firmou na svetovom aj európskom trhu s výrobkami z ocele. Napríklad ročne spracováva 5,6 mld. ton ocele.

Komentáre