návrat k aktualitám

Builder Awards 2018

Dátum pridania: 28.01.2019

Zoznam osôb a firiem pracujúcich v stavebníctve je obrovský, ale iba niektoré dosahujú veľký úspech. Časopis Builder už 16. krát ocenil titulom Stavebnej značky roku podnikateľov, ktorí sa odlišovali výsledkami, najvyššou kvalitou výrobkov a služieb, inováciami, spoľahlivosťou a stabilitou svojho podnikania.

Navyše časopis ocenil predstaviteľov podnikateľov titulom Osobnosť odvetvia, oceňujúc tak vklad manažérov pri spoluvytváraní úspechu firiem. Ocenené boli osoby, ktoré boli najviac aktívne, efektívne a ich nešablónové rozhodnutia mali vplyv na úspech riadených firiem.

S radosťou informujeme, že na slávnostnej Gali Builder Awards, ktorá sa konala 24. januára 2019 v Multikinie Złote Tarasy vo Warszawe, bola firma Blachotrapez ocenená titulom Stavebnej značky roku v kategórii Výrobca a predseda predstavenstva Rafał Michalski bol ocenený cenou Osobnosť odvetvia v kategórii Stavebníctvo. 


Ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o získanie tohto prestížneho ocenenia. Ocenenia sú pre nás pohonom do ďalšej ťažkej práce, podporou pri smerovaní k najvyššej kvalite našich výrobkov a neustálemu rozvoju firmy. Ocenenie je aj zárukou pre našich zákazníkov a dodávateľov, že Blachotrapez je solídnym a stabilným obchodným partnerom.Osobnosť roka v stavebníctve - Rafal Michalski - Blachotrapez
Komentáre