návrat k aktualitám

20 rokov partnerstva ThyssenKrupp

Dátum pridania: 05.06.2019

V uplynulom týždni sme oslavovali 20. výročie spolupráce z najdôležitejším obchodným partnerom, generálnym dodávateľom vstupného materiálu pre naše produkty – koncernom ThyssenKrupp.

Naša firma je už 20 rokov odberateľom plochých výrobkov Pladur® v Poľsku – vlajkového produktu ThyssenKrupp. V marci 2012 sme získali výhradné právo na distribúciu na území Poľska. Strešné krytiny, ktoré vznikli z tohto vstupného materiálu, dovolili odlíšiť ponuku Blachotrapezu na trhu. Vďaka Pladur® WrinkleMat Plus ponúkame najdlhšiu písomnú záruku na trhu na 50 rokov používania a naši zákazníci majú komfort bezpečia. Na druhú stranu výnimočná štruktúra Pladur® Relief Textured Wood umožnila vytvoriť unikátny plechový šindeľ Jánošík, ktorý dokonale reprodukuje povrch dreva.


História ThyssenKrupp siaha až do roku 1811. V súčasnosti je nemecká huta popredným výrobcom ocele. V celom koncerne pracuje okolo 160 000 osôb. Firma prevádzkuje svoju činnosť v 80 štátoch – takéto partnerstvo vyžaduje od našej firmy neustále zdokonaľovanie sa. Iba keď budeme dbať o najvyššie štandardy, môžeme udržiavať na 100 % prísne kritériá v súlade s požiadavkami ThyssenKrupp, čo sa týka použitia vstupných materiálov. 20 rokov partnerstva je výnimočným dôvodom na hrdosť pre každého pracovníka našej firmy. Povedomie, že v Poľsku iba my spĺňame očakávania nemeckého koncernu tento pocit ešte umocňuje – hovoril v priebehu gala Rafał Michalski, prezident Blachotrapez. 

Komentáre